Dlaczego ForHorses?

ForHorses to marka stworzona dla właścicieli koni, którzy chcą odpowiednio żywić oraz pielęgnować swoje konie. W swojej ofercie posiadamy bogaty wachlarz produktów, wśród których każdy posiadacz konia znajdzie odpowiedni produkt dla jego końskiego przyjaciela.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim pasze, sieczki, suplementy, lizawki oraz smakołyki, a także preparaty do pielęgnacji koni… jednym słowem wszystko co jest niezbędne do utrzymania konia w odpowiedniej kondycji i wsparcia prawidłowej pracy końskiego organizmu przez długie lata!

  • Sprawdzone produkty największych producentów pasz i suplementów z całej Europy, to gwarancja najwyższej jakości składników oraz bezpieczeństwo produkcji.
  • ponad 4000 zadowolonych klientów korzysta na co dzień z naszego sklepu internetowego www.forhorses.pl
  • ponad 1500 produktów, 43 producentów w stałej ofercie gwarantuje udane zakupy.
  • nie jesteśmy ograniczeni ofertą jednego producenta i możemy zaproponować najbardziej odpowiednią paszę czy suplement dla danego konia pośród wielu produktów z naszej oferty.
  • na co dzień współpracujemy z właścicielami stajni hodowlanych, stajni rekreacyjnych, a także z zawodnikami i mistrzami takich dyscyplin jak: WKKW, skoki przez przeszkody czy ujeżdżenie.
  • działamy nieprzerwanie od 2017 roku.

Nasza ekipa

Ania
Właścicielka i założycielka idei ForHorses.
Dba o diety koni klientów z całej Polski.
Paweł
Trzyma piecze nad magazynem, aby wszystkie dostawy były na czas. Dba o stronę internetową oraz innowacje. Realizuje zadania specjalne, czasem wręcz niemożliwe!
Adrian
Dzięki niemu wszystkie zamówienia sprawnie i szybko opuszczają nasz magazyn, aby Wasze konie zawsze miały pełne brzuszki. Realizuje dowozy na terenie woj. dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!
Natalia
Serce i mózg biura ForHorses!
Obsługuje zamówienia naszych klientów, zawsze chętnie pomoże i doradzi.
Dominika
Odpowiada za marketing firmy oraz media społecznościowe.

Chcesz zostać częścią naszego Teamu? Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami!