Sezon halowy czas zacząć!

W ubiegły weekend kibicowaliśmy Kasi, która brała udział w zawodach skokowych.
Katarzyna Gola i fantastyczny Kingston Hippica dzielnie walczyli przez 3 dni w konkursie Średniej Rundy podczas pierwszego tygodnia zawodów Cracovia Szary Equestrian Sport CSI1* w podkrakowskich Michałowicach.

Pierwszego dnia para zaliczyła bezbłędny przejazd, co dało im 9 pozycję na 45 uczestników. Drugiego dnia wykręcili super czas jednak przydarzyły się 2 błędy. W niedzielnym finale po 1 błędzie uplasowali się na 14 pozycji na 45 par! Kasiu, serdeczne gratulacje!
 Trzymamy kciuki za pozostałe starty tej pary!

A już w najbliższy weekend będziemy trzymać kciuki zarówno za pary startujące w skokach jak i ujeżdżeniu.
 Julia Szychowiak wraz z Tornado i Incalą, a także Patrycja Urbaniak i Klon wezmą udział w konkursach regionalnych podczas I eliminacji Halowego Pucharu DZJ 2020 na wrocławskich Partynicach.
Dionizy Polikowski i Charmeur będą podbijać czworoboki w Lewadzie podczas CDI Zakrzów! Powodzenia

#teamforhorses!